kkkleo (kkkleo) wrote,
kkkleo
kkkleo

89,1 FM

c0_w500_h250
Ми сиділи, ми чекали, а нічого не відбувалось.. Виступ затримувався, а пиво все ніяк не несли. І нарешті, на сцені появились вони - ведучі Камтугеза, улюблені Соня Сотник і Сергій Кузін. Шалено, драйвово привітали Львів і одразу ж почали активну шоу-програму. Співали, чудили, влаштовували конкурси, дарували подарунки, сміялись і смішили..
На початку Сергій попередив, що під час концерту будуть оголошувати новини матчу з футболу. Чоловіча частина втішилась і видихнула з полегшенням)
Приємно здивувала публіка - від маленьких любителів року (які зі своєю дитячою безпосередністю не соромились танцювати і навіть брали участь у конкурсах) до сивоголових поціновувачів.
Сміх ведучих добрий, щирий і заразний. А голос Кузіна я можу слухати нон-стоп. Танці Соні на сцені заслуговують окремої похвали.
Вечір п'ятниці вийшов те, що треба - атмосферний, енергетично сильний і незабутній!
Tags: Львів, камтугеза
Subscribe

 • (no subject)

  Нарешті добралась до фото з весілля брата. Знайшла лиш кілька знимок з братами і одну з мамою. Почала згадувати коли ми перед тим ще фотографувались.…

 • без теми

  В дитинстві я вибігала на вулицю не тягнучи за собою нічого, хіба іграшку, інколи. З часом, дорослішаючи, з'являлась необхідність виносити з собою…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments